Objavte svet tantrických masáží v našom salóne

Vitajte na stránke zameranej na tantrické masáže. V našom salóne ponúkame širokú škálu masáží, ktoré sú zamerané na relaxáciu, nabudenie a vzrušenie. Medzi naše služby patrí klasická tantrická masáž, masáž telo na telo, masáž s dvoma masérkami, vzájomná masáž, passion tantra, extáza tantra a párová tantra.

Tantrická masáž je skvelým spôsobom, ako sa uvoľniť, zbaviť sa stresu a napätia a zároveň preskúmať svoju sexualitu. Počas masáže sa zameriavame na celé telo, vrátane intímnych partií, s cieľom prebudiť sexuálnu energiu a priviesť vás k hlbokej relaxácii a uspokojeniu.

Našou špecialitou sú programy pre páry, ktoré sú navrhnuté tak, aby prehĺbili intimitu a porozumenie medzi partnermi. Párová tantra je skvelou príležitosťou, ako sa spoločne oddať zmyselným dotyk a preskúmať nové dimenzie vašej sexuality.

Všetky naše masáže sú vedené skúsenými  masérkami, ktorí sa plne prispôsobia vašim potrebám a preferenciám. Pred masážou s vami prediskutujú vaše priania a očakávania a dohodnú sa na hraniciach, ktoré sú pre vás pohodlné.

Okrem samotnej masáže ponúkame aj doplnkové služby, ako masáž prostaty. Tantrická masáž v našom salóne je luxusným zážitkom, ktorý si zaslúžite dopriať sebe aj svojmu partnerovi.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si termín vašej tantra masáže. Tešíme sa na stretnutie s vami a na to, že vám budeme môcť sprostredkovať nezabudnuteľný zážitok plný relaxácie, zmyselnosti a vzrušenia.

BASIC

Tantrické masáže

V tejto jedinečnej masáži vás vyzývame, aby ste oslobodili svoju vnútornú odvahu a ponechali sa unášať tokom dotykov a energie. Naša masérka vytvára intímne spojenie a pomáha vám objaviť erotické zóny, čo môže viesť k hlbokému a uspokojivému vrcholu vašich túžob. Celý proces je vykonávaný s ohľadom a zručnosťou, výlučne pomocou rúk, čo umocňuje spojenie medzi vami a masérkou. Tantrické masáže sú zážitok  zameraný na vaše pohodlie a objavovanie vlastnej sexuality.

CENA:

45 min – 80 Eur
60 min – 100 Eur

 
 
 

TELO NA TELO

Tantrické masáže

Tantrická body-to-body masáž je unikátna terapeutická skúsenosť, kde sa využíva nahé telo tantra masérky, potreté horúcim olejom. Pocítite teplé lono jej nahého tela, ako sa nádherne pohybuje po vašom tele a nie len dotyky rúk, ale aj hladké kĺzanie celého tela, ktoré vás bude hriať od srdca. Podobne ako pri klasickej tantre, ste iba prijímateľom a masáž je jednosmerná. V tejto intenzívnej skúsenosti ste úplne pod vedením tantrickej masérky, ktorá vám poskytuje hmatateľné potešenie a sústredí sa na oživenie vášho tela a duše.

CENA:

45 min – 100 Eur
60 min – 120 Eur
90 min – 150 Eur

VZÁJOMNÁ MASÁŽ

Vzájomná Tantra masáž ponúka unikátny zážitok relaxácie a uvoľnenia celého tela. Oslavujte harmóniu spojenia s masérkou prostredníctvom citlivých dotykov a odhaľte nový rozmer potešenia. Vaša aktívna účasť v procese prispieva k intenzifikácii zážitku, vytvárajúcu nezabudnuteľnú relaxačnú atmosféru pre telo aj myseľ. Vzájomná masáž vám poskytne priestor dotýkať sa celého tela masérky, pričom musíte rešpektovať hranice. Intímnych partií masérky sa môžete dotýkať iba po vzájomnej dohode s konkrétnou masérkou na mieste. Toto však nie je nárokované a závisí výhradne od jej súhlasu.

CENA:

45 min – 130 Eur
60 min – 150 Eur
90 min – 180 Eur
120 min – 220 Eur

EXTASE

Pred samotnou masážou si užite spoločnú sprchu so svojou príťažlivou masérkou. Je to intímny okamih, kedy jemné dotyky a starostlivá pozornosť vytvárajú ideálnu atmosféru pre nadchádzajúci zážitok. Masérka vám s láskou a detailne poskytne uvoľňujúci začiatok, pripravujúc vás na hlboký odpočinok počas samotnej masáže.
CENA:60 min – 180 Eur
90 min – 220 Eur
120 min – 240 Eur

PASSION TANTRA

V našom špeciálnom programe začína váš zážitok s osviežujúcim proseccom a zmyselnou sprchou, ktorá pripraví pôdu pre váš intímny dobrodružný program. Vo vzrušujúcej atmosfére spoločnej sprchy začnete objavovať vzájomné dotyky, ktoré sú harmóniou vášho spoločného potešenia. V nezabudnuteľnom rituáli tantrickej extázy sa váš zmyselný zážitok prehlbuje každým okamihom. máte možnosť vychutnať si nie jednu, ale hneď dve nezabudnuteľné masáže linguám. Prvá z nich môže prebehnúť počas sprchy dodávajúc vzrušenie a intímnosť vašej kúpeľnej scény. Druhá, zahŕňajúca masáž linguám na záver, je vašou cestou k dvojnásobnej extáze. Voľba je na vás, aby ste si užili túto jedinečnú skúsenosť presne tak, ako vám vyhovuje. Užite si tantrické masáže naplno

CENA:

60 min – 200 Eur
90 min – 250 Eur
120 min – 300 Eur
150 min – 360 Eur

COUPLE

Tantrické masáže

Určený pre páry, ktoré túžia po spoločnom relaxe alebo chcú okoreniť svoj sexuálny život, „Couple Tantra” ponúka zmyselný zážitok pre oboch. Oživenie vášho vzťahu a prepojenie s partnerom cez tantrické techniky a intímne momenty je cieľom tohto programu. S vychladeným vínom a romantickým priestorom vytvárame ideálne prostredie pre váš spoločný čas. Hlboká olejová masáž celého tela a vzájomná obojstranná masáž prispievajú k uvoľneniu a prebudeniu zmyslov. Vaše pohodlie, relax a vzájomná extáza sú v centre našej starostlivosti.

CENA:

90 min – 300 Eur
120 min – 340 Eur
150 min – 380 Eur

DUO - DVE MASÉRKY

Tantrické masáže

V rámci našich tantrických masáží vám ponúkame možnosť vychutnať si aj štvorručné tantrické masáže. Zohraná dvojica masérok znásobí vaše príjemné pocity dvakrát, keďže sa postará o vašu spokojnosť. Tento jedinečný prístup prispieva k ešte intenzívnejšiemu a uspokojivejšiemu tantrickému zážitku, pri ktorom sa vaše potešenie a relaxácia zdvojnásobujú.

CENA:

Body-to-body Mutual - Vzájomná Double passion
60 min - 180 Eur
90 min - 230 Eur
120 min - 280 Eur
60 min - 220 Eur
90 min - 270 Eur
120 min - 320 Eur
150 min - 370 Eur
90 min - 340 Eur
120 min - 390 Eur
150 min - 420 Eur
 

EXTRA - MASÁŽ PROSTATY

 

 

Vstúpte do sveta zmyselnosti a objavte techniku, ktorá prebúdza skryté zdroje potešenia. Masáž prostaty je cesta k neopísateľnej rozkoši, vyžaduje odvahu prekonať predsudky a objaviť nové dimenzie blaha. Mnoho mužov túži po tejto zážitkovej jazde, ktorá ponúka nezabudnuteľné vzrušenie. Nechajte sa zviesť touto intenzívnou cestou k hlbokému ukojeniu, ktorá vás bude stále lákať.

CENA:  +40EUR (Túto možnosť môžete získať iba ako extra službu k masáži. Nemôžete ju absolvovať samostatne.)